sobota, 10 listopada 2012

DRODZY CZYTELNICY

Wiem, że nie piszę często, ale ja naprawdę nie mam jak. Ktoś napisał, żebym się nie usprawiedliwiała Tatą i wiem, że moja reakcja jest naganna, ale taka jestem. Jeżeli nie potraficie zrozumieć  że mam trudną sytuację rodzinną to trudno. Nie będę pisała w ogóle. Zadecydujcie Wy..

kissonme

xx

10 komentarzy:

 1. Masz rację. Niektórzy nie umieją docenić tego co mają. Tak jak w wierszu o zdrowiu Kochanowskiego. Tylko w tym przypadku chodzi nie o zdrowie a o rodzinę. Ja rozumiem cię jak najbardziej. Może nie mam tak trudnej sytuacji jak ty, ale sama też ledwo znajduję czas na pisanie albo żeby posiedzieć i pogadać ze znajomymi czy rodziną. Ja jak najbardziej cię kocham i doceniam to, że mimo wszystko znajdujesz dla nas czas i dodajesz rozdziały.
  I nie zwracaj uwagi na tych, którzy nie rozumieją co to znaczy być artystą, a co ważniejsze kochać i być kochanym.
  Maksymalnie wykorzystuj czas, który możesz spędzić z tatą, bo ci, którzy będą czekać cierpliwie na kolejny rozdział, bez wytykania ci twoich prywatnych spraw, okażą się twoimi prawdziwymi fanami.


  Buziaki. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już czasu z Tatą nie spędzę, bo właśnie pół godziny temu wyleciał i od czasu kiedy pojechał na lotnisko no to po 16 płaczę jak głupia.
   Dziękuję, że rozumie, ja też Cię kocham <3

   xx

   Usuń
  2. W moim przypadku, to jest tak, że moi dwaj starsi bracia mieszkają w Anglii, także widuję ich strasznie rzadko. Chyba będzie już ze dwa lata. Może to nie jest to samo uczucie, bo rodzic to jednak rodzic, ale brakuje mi ich, bo, jakby nie było, są moimi braćmi. Trzymaj się, kochanie. Choć może teraz w to nie wierzysz to będzie lepiej. Musi być.

   Buziaki. :*

   Usuń
  3. wierzę Ci, że Tobie też nie jest łatwo, ale masz rację, na razie nie wierzę w to, że będzie lepiej.
   dziękuję za wszystko

   xx

   Usuń
 2. Nie przejmuj się . :D
  Wiem co czujesz, bo mój tata też wyjeżdża do pracy i widuje go tak 20 dni w roku . :(
  Pamiętaj rodzina jest najważniejsza , a potem blogi i inne sprawy . :D

  Idz za głosem serca <333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się takimi osobami, oni nie mają takiej sytuacji jak ty więc wolą cie jeszcze bardziej zdołować i wogóle nie wspierać. Może nie mam takiej sytuacji, ale przynajmniej staram się to sobie wyobrazić i wiem że jest ci ciężko. Uszanuj to że masz troche czasu by spędzić go z tatą i nie zważając na to spędzaj z nim bardzo dużo czasu. Rodzina zawsze powinna być na 1 miejscu.
  Sądzę, że nie zależnie co ci inni piszą, masz wiele czytelników (głównie ja), którzy nie zwarzając na to kiedy dodajesz bardzo cieszą się się z twoich świetnych rozdziałów. Toteż bardzo cie prosze, nie przestawaj ich pisać!


  Kocham cie i życze powodzenia <3

  @DariaDoruch

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, że rozumiesz, niestety Tata już pojechał, więc już z nim nie spędzę wolnego czasu ...
   Nie przestanę.
   Ja Ciebie też kocham

   xx

   Usuń
  2. Oooo, tak ci współczuje, 3maj się <3
   oraz ciesze się bardzo Xx

   Usuń